Agroturystyka „W Cieniu Słońca”

„W Cieniu Słońca” – to miejsce, to ludzie, to atmosfera, które powodują, że jest pięknie i magicznie o każdej porze roku. Radomice to pięknie położona wioska na Wzgórzach Radomickich  w Parku Krajobrazowym Doliny Bobru. Z okolicznych wzgórz roztaczają się panoramy na całe Sudety Zachodnie a z okien naszego domu mamy widok na Karkonosze i Góry Izerskie.

Zapraszamy na chwilowe wypady z miasta i na dłuższe pobyty. Dla gości mamy przygotowane przytulne, klimatycznie urządzone pokoje z łazienkami i czystą pościelą. Udostępniamy internet przez WiFi ale nie mamy telewizorów :). Na parterze mamy wspólną przestrzeń w dużym salonie z kominkiem i aneksem kuchennym . Pokoje gościnne znajdują się na piętrze i poddaszu, roztacza się z nich piękny widok na otaczające nas góry. Na zewnątrz są do dyspozycji dwa tarasy oraz miejsce na ognisko w ogrodzie. Parking znajduje się przy wjeździe na posesję.
Organizujemy również pobyty dla niewielkich grup – mogą to być wycieczki szkolne lub warsztaty tematyczne.
Goście z czworonożnymi przyjaciółmi również są mile widziani.
Szanujemy środowisko, w którym żyjemy, dlatego prosimy naszych Gości o segregowanie śmieci oraz świadome korzystanie z mediów takich jak woda, ogrzewanie i prąd.
Za dodatkową opłatą proponujemy wegetariańskie śniadania.


„W Cieniu Słońca”
Marcin Stochlak

Radomice 16, 59-610 Wleń

tel.: 665 106 514,
e-mail: marcinstochlak@gmail.com
facebook.com/MarcinRadomice